O nas

Prezentujemy Państwu pierwszą  samoobsługową pralnię w centrum Gdańska, myLaundry.  U nas wygodnie i tanio wypierzesz oraz wysuszysz swoje ubrania, pościele, koce, kołdry, firany czy inne tekstylia, które nie zmieszczą się w Twojej pralce. 

Nasza pralnia wyposażona jest w sprzęt wyprodukowany przez światowego lidera w produkcji profesjonalnych maszyn pralniczych, firmę Electrolux, która gwarantuje, że sprzęt jest ekologiczny i energooszczędny. W cenę każdego prania wliczone są profesjonalne środki piorące, które dla Twojej wygody, dozowane są automatycznie. Twoje pranie  będzie świeże i pachnące przez długi czas. Innowacyjne suszarki firmy Electrolux skutecznie wysuszą Twoje pranie w ciągu 40 minut, a cały proces prania i suszenie zajmuje jedynie 1,5 godziny.

Znajdujemy się w samym sercu miasta, w pobliżu gdańskiej mariny. U nas, robiąc pranie, możesz spędzić czas w jednej z setek kawiarni zlokalizowanych u brzegu Motławy lub na terenie  Głównego Miasta. Wszystko dla Twojej wygody! Serdecznie zapraszamy do naszej pralni w centrum Gdańska

myLaundry  to praktyczny sposób na czyste ubrania, ale również pretekst, aby fajnie spędzić  czas, na moment zmienić otoczenie. Połącz przyjemne z pożytecznym – w czasie prania i suszenia skorzystaj z atrakcji, które oferuje Gdańsk.